Vyhľadať

Podobné inzeráty

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

PonúkamPridať do obľúbených
Cena: 890,00 890
Kontakt alebo Telefón +420 387 314 949
+420 721589838

info@penzionminor.cz
https://www.penzionminor.cz
https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://www.penzionminor.cz/Virtualne-3d/
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4735446&y=49.0006529&z=16&source=firm&id=2496148
pridané 05.04.2024
Pridal inzerát (ty):
JaroslavSrba (1)
Predávajúci Jaroslav Srba
Mesto České Budějovice
Adresa Školní 8
Telefón 387314949
E-mail info@penzionminor.cz

Popis

Penzion České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, výstaviště, obchodní zóny a koleje vysoké školy VŠTE, vám poskytne za nejlepší cenu krátkodobé či dlouhodobé ubytování na jednu nebo několik nocí.

Nabízíme také levné dlouhodobé ubytování ve městě České Budějovice, v komfortně vybavených pokojích, uzavíratelné a kamerou monitorované parkoviště. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Řadíme se mezi levné penziony ve městě České Budějovice a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1–4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, plochou satelitní televizí, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím.

Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, kromě příjemného pobytu za nejlepší ceny, vám každé ráno zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu.

V ubytování v soukromí České Budějovice se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemnou a kvalitní levnou dovolenou v klidné a tiché části města.

Penzion Minor České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku a také pro dovolenou či rodiny s dětmi, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci pobytu a volného času navštívit.

Levný penzion České Budějovice, je oblíben pro výhodnou dopravní dostupnost, možnost parkování pro osobní a dodávkové automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování patří mezi levné penziony ve městě České Budějovice a okolí.

Špecifické detaily

Inzerent: Firemný

Mesto

České Budějovice, Juhočeský kraj, Česká Republika
Školní 8

Video

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 18677
Zobrazení: 652
Platné do: 04.06.2024
v kategóriách: Ubytovanie

Komentáre